לאהוב    לישון    להתפתח

COMING SOON

אודות - הודיה טיבר

איך הפכתי מבעלת מיזם אופנה בועט ליועצת שינה מוסמכת ומלווה התפתחותית בפחות מחמש שנים?

 

אני מסתכלת אחורה והתהליך שעברתי כל כך ברור לי. לפני שבע שנים הקמתי וניהלתי את מיזם האופנה המצליח "מאיפה" יחד עם שותף. אינסוף שעות הושקעו ב"בייבי" שלנו, שלימים גדל והפך להיות כלי שיווקי לרשתות האופנה. בשיא ההצלחה של המיזם התחתנתי עם שמוליק ומיד אחר כך הפכתי לאמא. אז, כמו להרבה אמהות כמוני, השתנו סדרי העדיפות שלי מקצה לקצה.

בתור אמא צעירה החוויה שלי עם בתי שירה הייתה נעימה, רגועה, מכילה ובעיקר לא הבנתי על מה כל המהומה שעושים הורים לילד ראשון. שירה ינקה עוד בחדר לידה ונרדמה בקלות על הציצי או על הבקבוק, ובכלל האמנתי ש"תפקידנו" ההורים זה להרדים בעגלה או על המנשא או בידיים ושזה "לגמרי נורמלי" שילד בן 4 חודשים מתעורר כל שעה לאכול. אך כאמא חוקרת יצאתי לגלות יותר פרטים על השנה הראשונה לחיים. במהלך יעוץ תזונה בגישה המשולבת (שכלל עשרות התעוררויות של שירה משנת הלילה שלה) אני מגלה שהמציאות הנהדרת שציירתי לעצמי על בתי הבכורה רחוקה מלהיות ורודה. וכן - ילדים בני 4 חודשים מסוגלים ואף זקוקים לישון כבר לילה שלם! מיד פניתי לעזרתה של מיה "מאמאמיה" שתיקנה את המצב – ושירה למדה להירדם בכוחות עצמה, לאהוב את המיטה שלה ולישון לילות רצופים.

 

כאשר יהונתן נולד במרחק של שנה ותשע חודשים משירה, הבנתי בדיוק על מה המהומה של אותם הורים שנולד להם ילד רגיש מאוד. כזה שגם ציצי, בקבוק, נענוע בעגלה, ידיים, קפיצות על כדור, שיר ועוד שיר לא יגרמו לו להפסיק לבכות. תינוק שהשינה הכי ארוכה שלו הייתה 20 דקות (על השעון!) וכל הרדמה לקחה בערך שעה. תוסיפו לזה שני אשפוזים בשל תופעות לוואי מחיסונים, ריפלוקס ובעיות עיכול. מצאתי את עצמי צמאה לכלים חדשים. ככה קרה שדווקא הקשיים וההתמודדויות החדשות חשפו אותי לעולם מרגש שטרם הכרתי – הרפואה המשולבת. הבנתי שמעבר לקופת חולים, לרופא, לטיפת חלב ולתרופה יש לנו ההורים שליחות מיוחדת. "לאהוב, לישון, להתפתח".

מתוך הניסיון האישי שלי והחוויה הכל כך חיובית שעברתי עם תחום הרפואה ההוליסטית, והיות ואני אדם רעב לעשיה ולידע, צללתי עמוק לתוך התחום המרתק הזה. השקעתי ימים כלילות, למדתי במכללת רידמן והתמקצעתי במספר תחומים - ליווי התפתחותי וספורט טיפולי, תזונת הילד, ויסות חושי ותחושתי ויעוץ שינה בגישה המשולבת של 'מאמאמיה'. זהו תחום מופלא שאני לא מפסיקה ללמוד ממנו בכל יום מחדש דרך הילדים שלי ודרך המטופלים שלי.

 

כיום אני יועצת שינה מוסמכת בגישה המשולבת וחלק מצוות "מאמאמיה". כמו כן, עוסקת בליווי התפתחותי לתינוקות עד גיל שנה ובספורט טיפולי לגילאי שנה עד גיל ההתבגרות בגישה ההוליסטית. גישה זו מסתכלת על הילד כשלם ובודקת את כל תחומי החיים שלו כדי להבין את דרך הריפוי המתאימה ספציפית לו.

 

נקודת המוצא בטיפול שלי הינה הערכת המצב המוטורי והשפעתו על הרגלי השינה, מצב הרוח, בריאות ותזונה - מכאן המסע רק מתחיל...

 

אני פוגשת הורים שיוצאים איתי לדרך, ויחד איתם אחרי תשאול ואבחון אנו מזהים את הקושי, מבינים את הדילמה, שואלים שאלות ומגיעים להחלטות ביחד. אני פוגשת בתוצאות - בילדים רגועים וישנים, בילדים מתפתחים ומוארים.

 

בואו לשיחת הכרות ומשם הכל ייפתח,

שלכם

הודיה טיבר

ההודה התקבלה בהצלחה, אצור עמך קשר בהקדם

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon